• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Mayská esencia

Existuje Svet, ktorý sa volá MAYA. Je to Svet, v ktorom sa vedome tvorí. Prístup k nemu má každá vedomá myseľ, ktorá ctí hodnoty vzájomnej úcty. Tento Svet víta tých, ktorí boli znovuzrodení v srdci. Tých, ktorí neprestali veriť v dobro, tých, ktorí sú pravdiví a tých, ktorí prijali aj možnosť tretej voľby.

MAYA prichádza vo chvíli, keď prestanete chcieť vlastniť, ovládať a sebecky brať. MAYA uznáva iné hodnoty. Tam sú ľudia očarení, šťastní a povznesení. Tajomstvo MAYE je, že ju zahliadne iba vedomá myseľ, ktorá dokáže vedome tvoriť.

MAYA je TVORCA a DIRIGENT CELEJ NAŠEJ REALITY.

Ak tú svoju realitu chceme zmeniť, mali by sme pripustiť, že veci sa môžu diať aj inak.

Mayské učenie hovorí o vývoji príbehu, v ktorom sa vyvíja vedomie. Keď sa Mayom narodilo dieťa, vypracovali jeho plán z hviezd, aby poznali jeho identitu a podporovali ho na jeho ceste. Mayovia tvrdili, že každý má svoje konkrétne miesto a konkrétnu úlohu, aby mohla fungovať ich spoločnosť a aby, každý vedel na koho sa obrátiť – fungovali spolu.  Vytvorili dokonalý nástroj, pomocou ktorého dokážeme tvoriť prítomný okamih z budúcnosti.

Mayovia poznali spôsob ako vytvoriť budúci zámer, aby sme sa vedeli rozhodovať. Znie to čudne však? Pointou je naučiť sa
tvoriť z budúcnosti – z vízi ktoré snívame a s jasným zámerom, preto nás kontaktuje „budúcnosť”, aby sme pochopili, aký
dar máme.

Ste pripravený predstaviť si svoju budúcnosť a vedome k nej kráčať ?

Ak áno, vstúpte do sveta Mayskej esencie a objavujte svoju galaktickú identitu spolu s nami.

MAYSKÉ UČENIE

Mayskú esenciu vám prináša

Dia Rich
Zdravím, Som Dia a som nadšená, že môžem s vami zdieľať túto hlbokú múdrosť na platforme Luviva tak, aby bola pre každého prínosom. Je to ako poslanie, ktoré ma napĺňa a dáva mi pocit, že som súčasťou niečoho väčšieho

SLEDUJTE NÁS NA