• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Čistenie čakier

svetelnými kódmi na energetickej úrovni. 

Svetelný kód je ako explózia energie, ktorá spúšťa reakciu, posun, zmenu, ktorá nás podporí a pomôže energeticky vyvážiť našu nerovnováhu a zvýšiť naše vibrácie. Kódy tvoria harmonické zoskupenie energií, regulujú ich toky. Rozpúšťajú stuhnuté energie počúvaním.

 

Pravdepodobne ste už neraz počuli o čakrách. Čistenie energetických centier v nás je nevyhnutnou súčasťou nášho vývoja. Keď tieto centá nie sú v rovnováhe, náš život je hore nohami. Čistite si svoje čakry pravidelne za pomoci svetelných kódov, ktoré aktivujú a vyrovnajú energiu prúdiacu skrz tieto centrá.

Svetelné kódy sú kódy čistého svetla, pomáhajú nám liečiť sa na energetickej úrovni, vyplavujú postupne všetky nánosy a regenerujú poškodené. Ich počúvaním si zmeníte život 🙂

Čakry v preklade znamenajú kotúče. Ich základom je pozitívna energia, ktorá nimi prúdi, a to vďaka krúživému pohybu.

Čakry podporujú prenos energie medzi fyzickým telom, duchom a mysľou.

Zväčša sa odlišujú veľkosťou a tiež spôsobom využitia. Pravidelne sa mení aj ich sila vyžarovania, v závislosti od toho, o akú čakru ide.

Nezabúdajte: Ak sú čakry neustále oživované, je jasné, že vysielajú pozitívnu energiu a svetlo. V prípade, že nastane nejaká emocionálne ťažká situácia, bolestivý zážitok či záťaž psychického pôvodu, môže vzniknúť blokáda čakier. Tá sa odzrkadľuje na vzniku duševných alebo fyzických porúch.

Ako fungujú čakry?

Čakry začnú fungovať až v momente, kedy ich vystavíte vplyvu frekvencií. Ak sú v danej situácii o niečo vyššie ako tie, ktoré vysielajú čakry, zrýchli sa ich rotácia.

Naopak, blokády predstavujú výrazne nižšie frekvencie. To znamená, že postupným zvyšovaním môžu byť pomaly odstraňované.

Svetelné kódy sú pre pravidelné čistenie čakier veľmi dobrým pomocníkom. Odblokovávajú a pomáhajú k správnemu prúdeniu energie cez energetické centrá tela – čakry.

 

Viac o svetelných kódoch a ich vplyve na naše telo a ducha nájdete tu:

Rozhovor o svetelnom jazyku

Svetelný jazyk

OBSAH:

Čistenie obsahuje aj materiály a informácie ohľadom čakier, nahrávky sú plne dostupné na stiahnutie do offline sveta. Informácie sú dostupné neobmedzený čas.

Čistenie je pre predplatiteľov platformy voľne dostupné.

Ak si chcete radšej zakúpiť predplatné s množstvom výhod, môžete tak urobiť tu: https://luviva.sk/predplatne/

 

Nahrávky na stiahnutie:

Koreňová čakra

Sakrálna čakra

Solar plexus

Srdcová čakra

Krčná čakra

Čakra tretieho oka

Korunná čakra

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *