• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Čo to vlastne je ?

Táto internetová platforma je jedinečnou svojho druhu. Platforma Luviva vás dennodenne podporuje v rôznych oblastiach života. Či ste sa už rozhodli robiť vo svojom živote zmeny, či sa viac starať svoje zdravie alebo hľadáte len inšpirácie, ktoré vám pomôžu rozvíjať vašu kreativitu a vyplnia váš voľný čas, tak ste tu správne.

Čo všetko Luviva obsahuje ?

Tu vám ukážeme, všetko, čo na našej platforme na vás čaká. Platforma je rozdelená na tri hlavné časti a to:

Kreatívny domov, Zdravé telo a Umenie bytia

ako bonus sme pripravili aj špeciálnu rubriku

Život s Luvivou

luviva

Naša misia

Pomáhať ľuďom pri rozvoji toho, čo ich naozaj baví a napĺňa. Pomôcť im v sebe nájsť zabudnutú fantáziu a nekonečnú radosť zo seba samých. Chceme im prostredníctvom našej platformy pomôcť pochopiť akú silu má spolupráca a podpora. Keďže chceme, aby naša platforma spĺňala svoj účel po všetkých stránkach, za svoju misiu a najkrajšiu povinnosť považujeme aj pomoc ľuďom v núdzi. Pomáhame hlavne detičkám ktoré potrebujú nejakú liečbu a nemôžu si ju zaplatiť. S každým jedným produktom, ktorý kúpite cez našu platformu, prispievate 0,44€ na pomoc ľuďom z portálu ludialudom.sk. Každý mesiac vyberáme jeden príbeh a po mesiaci sa vyzbierané financie oficiálne odovzdajú ľuďom, ktorých sme daný mesiac vybrali. Takto dokážeme všetci prispieť, a čo je na tom najúžasnejšie, že zároveň pomáhame a máme potešenie aj zo seba. Náš projekt takisto podporuje aj inštitúcie ako sú školy, detské domovy a škôlky. Každý sa môže zapojiť a tak získať pre svoju inštitúciu peniaze navyše. Luviva chce ľudí inšpirovať aj k vzájomnej podpore a súdržnosti. Aby videli, že všetko sa dá len stačí chcieť. A toto je na tomto projekte najúžasnejšie, že vám ukazuje ako pomáhať sebe a zároveň pomáhať aj iným. A to je našou misiou, to sme vždy chceli. Vždy sme chceli vytvoriť niečo, čo pomáha a ešte to aj dokáže inšpirovať veľké množstvo ľudí.
O tom je luviva.sk.

luviva

Naša vízia

Žijeme v hektickej dobe plnej stresu a veľkému množstvu z nás uniká podstata života. Zabudli sme aké je to objavovať nové veci, aké je to tešiť sa z toho, čo sme vytvorili, zabudli sme, čo je predstavivosť, naša fantázia. Ale čo je najhoršie, zabudli sme ako sa cítime, keď robíme to, čo nás naozaj napĺňa. Našou víziou je, aby sa do tohto projektu pridalo, čo najviac ľudí, aby objavovali samých seba, nachádzali v sebe silu posúvať sa vpred, učili sa spoznávať nové veci, osvojovali si nové zvyky a hlavne aby objavovali to, čo sa im naozaj páči. Želáme si, aby každý v sebe našiel to stratené dieťa plné nápadov, spontánnosti a zvedavosti. To všetko je v každom z nás a každý deň niečo tvoríme, aj keď nevedomky. Tak prečo netvoriť vedome to, čo naozaj tvoriť chceme? Sme tu predsa na to, aby sme tvorili. A to je našou víziou: naučiť ľudí vedome tvoriť. Je vedecky, ale aj skúsenosťami mnohých ľudí dokázané, že naše myšlienky dokážu vytvárať realitu. Lenže problémom je, že všetko, čo je okolo, ovplyvňuje naše myslenie a zvyky, ktoré máme. Tento vplyv si väčšina z nás ani neuvedomuje.

Pripojte sa ku komunite

Prihláste sa na odber noviniek,

Naši úžasní partneri 🙂 Ďakujeme za podporu.