• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Príbehy zo života

Jak se mi otevřel Dar Čtení z Duše?
Opravdu vidím dary Duše, minulé životy, rodové linie a galaktické vzpomínky, nebo si to vymýšlím z fleku jako pohádku pro úlevu vašeho nitra?
Keď trpezlivosť ruže prináša
V živote sa stretávame a tvoríme partnerstvá s rôznymi ľuďmi. Všetky nás poučia a obdaria potrebnou dávkou skúseností. Všetky sú dohodnuté dopredu obomi zúčastnenými.
Kiež by ma to naučili ako malé dieťa
Našla som to tam. „Áno.“ „ Správala.“ priznala som si.Pred mnohými rokmi som bola aj ja tá…. nevedomá…. a kričala po deťoch.Teraz som mala možnosť vidieť seba samu. Vo vydaní práve tejto ženy.
Osudové stretnutia
Prečo si sa mi vtedy ozval? opýtala sa ho a tep jej stúpol tak, že si cítila srdce až v krku. Sama nevedela, čo chce počuť a prečo sa to vlastne pýta. Nedávalo to zmysel.
Miliónový chlieb
Toto je príbeh o hneve, bezmocnosti a závisti jedného chlapca, ktorý chcel byť ako ostatní.
Ach tie kilá...
Erika - jej príbeh, jej premena. Už od útleho detstva si pamätám, že som rada jedla... Pocity, zážitky, možno i emócie som zajedala a žalúdok sa musel prispôsobovať, postupne rástol, rozťahoval sa.
Tie oči…
Chlieb bol ešte teplý...Zabalila som ho do ľanovej útierky , vzala čerstvé maslo, jeho obľúbený šípkový lekvár a dúfala, že sa poteší.
Príbeh mojho mena Djedhya
Keď som sa vrátila v čase do Starého Egypta za miešankou , ktorá žila v Klietke lásky svojho muža , sledovala som a cítila som ako hľadá odvahu opustiť dôverne známe územie svojho príbytku.