• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Mám 45 rokov a začala som sa učiť nové veci.

Ako sa nebáť v strednom veku učiť nové veci – časť prvá

Moja práca si vyžadovala neustálu prítomnosť tzv pohotovosť. Ak by sa náhodou sťažoval nejaký klient, ak by bola reklamácia a bolo by treba niečo hasiť, na starosti som mala 5 okresov a ľudí, ktorí tam roznášali zásielky, cca 70 v každej väčšej obci a v meste. Po 20 rokoch som si povedala, že už by som konečne na pár dní mohla ísť aj za hranice Slovenska, najlepšie k moru. Rozhodla som sa, že najstaršieho syna zaučím do programu, zabezpečila som si náhradu akú takú a rozhodla mesiac dopredu pred odletom spraviť všetko potrebné aby som na 5 dní mohla odísť.

Prvý krok bol zaučiť syna do programu, zakaždým keď sa chcel prihlásiť, vyhodilo ho to, že účet zrušený, bolo to také hlavné pojítko medzi mnou a firmou, pre ktorú som pracovala na diaľku, po pár neúspešných pokusoch som pochopila, že niečo sa deje a obvolala kolegov z iných krajov, či aj oni majú ten problém. A viete čo? Oni nás len tak zrušili, bez akéhokoľvek oznamu, bez akéhokoľvek Zbohem a šáteček.

Môj šok trval asi týždeň a v tom na mňa vyskočila reklama na kurz virtuálnej asistentky – Pinkasistent. A od vtedy sa morím a vzdelávam a zároveň teším, čo nové a zaujímavé sa v tomto kurze naučím a dni začali byť pestrejšie, more som si užila a s radosťou sa pustila do Canvy, WordPress, som zatiaľ na začiatku a o priebehu Vás budem rada informovať, krásny deň prajem všetkým, ktorý sa neboja výziev.

Ako sa nebáť v strednom veku učiť nové veci – časť druhá

V kurze som sa naučila ako tvoriť web stránku, ako si hľadať klientov, ako si veriť a nebáť sa niečoho nového, vypracovala som si portfólio, urobila skúšobné účty a doslova som hltala nové veci. A v tom na mňa vyskočil ďalší kurz – Social media manažér, čo iným študentom trvalo mesiac kým dostali certifikát – ja som ho mala za týždeň – tak ma to pohltilo, zaujalo, boli to pre mňa úplne nové veci. Súčasťou kurzu bola aj Výzva, zarobiť za mesiac 1500e, komu sa to podarí získať víťazný pohár – hádajte čo mám doma na poličke?:)

Otvorilo mi to nové možnosti, hľadám si nových klientov a niekedy si nájdu oni mňa, ako napríklad keď ma oslovila firma Osobný tréner Zvolen a by som im spravovala sociálne siete a zároveň aj robila managera, organizátora, spojovateľa medzi klientami trénermi a koučami a vedením. Vzhľadom k mojej nadváhe som sa aj ja zapojila do ich chudnúceho programu, som len na začiatku a dúfam, že v ďalších článkoch Vás poteším a hlavne seba ubúdajúcou váhou a zdravším telom.

20231026_100514 (1)

Autor: Eva Ťažká

Kúpou predplatného získavate prístup k workshopomvýzvam, k rôznym zaujímavým informáciám. 

Navštívte náš E-SHOP s množstvom zaujímavých a zdraviu prospešných produktov.

Kúpou na našej platforme nám pomáhate vytvárať ďaľšie aktivity, nový obsah a zároveň nám pomáhate tvoriť nové zmysluplné pracovné miesta 🙂

Ďakujeme, že nás podporujete 🙂