• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

ZRKADLENÍM
K POCHOPENIU

Zrkadlenie je veľmi dobrým učiteľom na ceste sebapoznania, keď vnímame jeho správne fungovanie. Ukazuje nám našu vlastnú tmu, naše podvedomé programy, nízke vibrácie ako napr. ( hnev, strach a bolesť ), a tak nám veľmi napomáha vidieť, čo všetko si v sebe nosíme a môžeme s týmito vecami začať vedome pracovať.

Zrkadlenie vo vzťahu k sebe, rodine a nášmu vonkajšiemu svetu (známy, priatelia, zvieratá, príroda, hmota) funguje na základe vesmírneho zákona dávania a prijímania, zákona príťažlivosti a zákona príčiny a následku. Je veľmi dôležité pochopiť ako zrkadlenie funguje, už len z toho dôvodu, že ovplyvňuje nielen naše vzťahy, ale aj náš vnútorný svet. Ten potom formuje náš vonkajší svet t. j. ľudí, situácie, hmotu a prostredie, v ktorom sa pohybujeme.

Je dôležité pochopiť, že všetko má svoj zmysel a nič sa nedeje náhodne. Treba však aj zároveň rozlišovať kedy sme mi tým zrkadlom druhým a kedy sú nám tí druhí našim vlastným zrkadlom.

Ak s ním však nepracujeme vedome, zvykneme toto nerozlišovať a myslíme si, že všetko je naším vlastným zrkadlom a berieme na seba krivdy, hnev, bolesti a strachy iných ľudí, namiesto toho, aby sme bádali, či to nebol už len nejaký náš reparát alebo skúška a zároveň sme sa stali zrkadlom tomu druhému, aby si on niečo ozrejmil alebo uvidel svoju tmu.

Ako prechádzame sebapoznaním prechádzame rôznymi skúškami, či už opakujeme, do kým nepochopíme alebo je to už len také preskúšanie, či ostaneme v jednote, prijatí a pochopení alebo sa vrátime späť do nízkych vibrácií.

A toto je dôležité rozlišovať. Zrkadlenie je jedným z najúžasnejších nástrojov, či sa už bavíme o spoznávaní vlastnej tmy alebo o pretváraní našej reality do vyšších vibrácií.

Vydajte sa s nami na cestu pochopenia Zrkadiel vo vašich životoch a začnite tak vedome s týmto úžasným nástrojom vesmíru pracovať.

Spolu s úspešnou autorkou kníh Zrkadlenia Žanet Čekanovou vás pozývame pridať sa do workshopu Zrkadlením k pochopeniu. V cene workshopu je aj kompletná sada e-bookov autorky zameraných na zrkadlenie v rôznych oblastiach života, ktoré budú zároveň vaším sprievodcom v zrkadlení vonkajšieho sveta. Zároveň získate mesačný prístup k celému obsahu Luvivy a môžete s nami objavovať sebapoznanie ako súčasť vášho života, aby ste získali súlad tela, mysle a ducha.

knihy

OBSAH WORKSHOPU:

7 plnohodnotných lekcií

Témy:

Sebaláska v zrkadlení

Sebadôvera

Zrkadlenie vo vzťahoch

Práca s mysľou a emóciami

Materiály:

Prezenčné videá k daným témam

Motivačné citáty a afirmácie

Meditácie na stiahnutie

Úlohy k práci so sebou

Pracovné listy na vytlačenie

Sada e-bookov na prácu so zrkadlením v rôznych oblastiach života

 

1. Lekcia

Zrkadlením k pochopeniu

ZDARMA

sebal
Sebaláska

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *