• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Video rozhovory

Narcis, narcistická porucha a život s narcisom - Zuzana Zacharová
NARCIS...? Ale narcistická porucha je niečo úplne iné. Takýto človek dokáže protistranu priam zničiť. Zuzana Zacharová žila s takýmto človekom, ale podarilo sa jej vystúpiť z bludného kruhu manipulácií.
Rozhovor Martina Valachová: Hovorila som, že keď sa znova narodím, budem Adela Banášová.
V dnešnom veľmi inšpiratívnom rozhovore som privítala autorku Podcastu ODznova a Online magazínu 40plus.sk, Martinu Valachovú. V tomto rozhovore sa dozviete ako začala Martinka ODZnova a aká bola jej cesta k tomu, čomu sa venuje práve dnes.
Liana LAGA Ako vypnúť hlavu, prepájať hemisféry a naučiť sa byť v prítomnosti?
Ako vypnúť hlavu, prepájať hemisféry a naučiť sa byť v prítomnosti? Meditácia je cesta zvnútra. Najlepšia cesta je aktívna meditácia. Liana praktizuje a učí ľudí meditovať. Jej inšpiráciou je Osho. Techniky meditácie sú rôzne.
Sandra Kos Dzian
V tomto rozhovore sa s našou partnerkou Sandrou porozprávame o duchovných daroch ako s nimi pracovať v detstve a dospelosti. Čo sú astrálne bytosti a ako fungujú pararelné reality.
Sandra Pogodová Dôležitý je postoj
Transformácia a zmena života. Ako zmeniť svoj život a myslieť po novom, dokonca, aj keď prídeme o peniaze či majetok?
Tomáš Lukavec - "Systém" ma zväzoval.
"Systém" ma zväzoval. Všetko predal. Dnes sa venuje tomu, čomu sa predtým venoval len keď mal dovolenku. Píše knihy a robí reláciu Zákony Bohatství na YouTube.
Deti novej doby
V tomto rozhovore sa dozviete ako myslia, vnímajú a cítia deti dnešnej doby. Získate odpovede na otázky, prečo sú vaše deti iné a ako s tým pracovať.
O sebahodnote a hojnosti s Miriam Štolfovou
Zaujímavý rozhovor o tom ako prechádzame skúsenosťami, aby sme dozreli na svoje životné poslanie a o tom ako si odpudzujeme hojnosť a ako sebahodnota ovplyvňuje naše životy.
Rozhovor o svetelnom jazyku
V tomto videu vám bližšie predstavíme svetelnú reč, je to jazyk duše alebo kvantového pola. Je to energia – kódy čistej lásky, ktorú vo svojom vnútri pozná každá bytosť. Jeho potenciál a podpora sú neobmedzené.
Anna HOGENOVÁ - Cesta z Matrixu
Mojim dnešným hosťom je človek, ktorý musel doslova a do písmena začínať ODznova. Po autonehode, sa druhýkrát narodil a dnes motivuje a inšpiruje aj iných.
Michal Hrehuš - zakladateľ I can Academy
Michal Hrehuš – zakladateľ I can Academy Zakladateľ I Can Academy a Myšlienka dňa. Píšem o tom, čo som sa v praxi naučil o osobnom rozvoji a ako aj ty môžeš aplikovať do života to, čo už vieš.
Nerieši, čo by bolo, KEBY... Tomáš Masaryk
Mojim dnešným hosťom je človek, ktorý musel doslova a do písmena začínať ODznova. Po autonehode, sa druhýkrát narodil a dnes motivuje a inšpiruje aj iných.
Fredy Ayisi - Ako sa tešiť zo života, aj keď je ťažšia doba...
Rozprávala som sa s Fredym Ayisim. Pozvala som si ho ako prvého hosťa do podcastu ODznova, ktorý sme sa rozhodli prinášať aj formou obrazu.Fredyho som si zavolala...
Ani deti ma nezaujímali. Zuzana Reľovská
Syndróm vyhorenia? Duševné zdravie a starostlivosť oň je v tejto dobe kľúčové. Vyhoreniu podlieha čoraz viac ľudí. Preto som si pozvala na rozhovor Zuzanu Reľovskú
Jozef Banáš: Nemôžete prehrať, ak máte vieru, víziu!
Môj dnešný hosť uspel počas svojho života v mnohých oblastiach. Ale svoju spisovateľskú dráhu začal po 50-ke. Jozefa Banáša som sa pýtala aj: ...
Rozhovor s Leri Veleslav Švec
Svet je v recesii, inflácia na každom kroku. Prichádzame o peniaze, ale hlavne o ilúzie, že budeme žiť v dostatku. Môžeme žiť v hojnosti? Na túto tému som si zvolila hosťa, ktorý vedie Univerzitu vedomého života.
Jan Vojáček - Epigenetika a cesta za zdravím
Zdravie vo vlastných rukách? Kde sa potom berie toľko rakoviny? A čo deti? Jeho tvrdenie, že za mnohé choroby si môžu ľudia sami býva niekedy interpretované zle a skratkovito.
Katarína Čičmancová. Numerológia
Numerológia na rok 2023? Po roku som si pozvala numerologičku Katarínu Čičmancovú a spýtala som sa jej, ako vyzerajú podľa čísiel možnosti roku 2023.