• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Janka Kučerová

Mentálny coach

Mentálny coach a lektor. Disponuje osvedčením z ministerstva školstva SR oprávnením lektorská činnosť – vedenia/ organizovania rôznych druhov kurzov, ktoré sú orientované na rozvoj osobnosti a kreatívne kurzy.

Mentálny coach
Janka Kučerová

Som mentálny coach a lektor. Disponujem osvedčením z ministerstva školstva SR oprávnením lektorská činnosť – vedenia/ organizovania rôznych druhov kurzov, ktoré sú orientované na rozvoj osobnosti a kreatívne kurzy, ktoré rozširujú obzor poznania nielen samého seba, ale aj kvalitnejšieho uplatnenia ľudí v profesionálnom živote. Niekoľko rokov som spolupracovala s médiami v Bratislave a aj v Budapešti ako moderátor. Medzi moje ďalšie a obľúbené aktivity patrí vydavateľská činnosť, spolupracujem s Martinus,s.r.o. viac rokov. Pripravujem v súčasností nové knihy a brožúry, ktoré budú predstavené na mojej stránke Facebooku : Online kurzy. Milujem dizajn ako osobnostný teda fashion na svojom konte mám dve vlastné módne prehliadky vlastnej značky, ktoré sa niesli v štýle Feng Shui a Glamour prvkov. Samozrejme bytový dizajn ako interiéru, tak aj exteriéru podľa Feng Shui , ktorý má veľmi pozitívne účinky na ľudský život . Dodávala som svoje články rôznym magazínom na Slovensku. Stále pracujem na vlastnom osobnom rozvoji, nakoľko je veľmi dôležité aby sa človek vzdelával a učil novým informáciám, ktoré posúvajú vpred. Tým, že sa starám aj o svoje zdravie spolupracujem ako veľkoodberateľ výživové produkty od MUDr. Chobota z Incabotanici. Poradenská činnosť pre dospelých, ktorou pomáham ľuďom, ktorí stratili svoje smerovanie, chuť kráčať ďalej a naplniť svoje životné sny a ciele. Dámam a pánom nájsť správneho partnera/ku, ak sa ich vzťah dostal na hranicu rozchodu. Život sme dostali ako dar a preto je dôležité aby sme sa naučili popasovať sa aj s prienikmi v našom živote, keď si myslíme, že to ďalej nezvládneme. Momentálne som majiteľkou/konateľkou vo vlastnej spoločnosti SzeOs – Avatar,s.r.o. a intenzívne pracujem na jej napredovaní a rozvoji . Bude mi potešením byť Vám nápomocná. Teším sa na Vás aj prostredníctvom tohto úžasného projektu Luviva.
Vaša Janka

Online kurz – Moderovania.

Tento typ kurzu je pripravený pre všetkých tých, ktorí cítia v sebe túžbu potencionálne uplatnenie v médiách, rádiu, televízii. Je však určite vhodný aj pre budúcich alebo začínajúcich blogerov//ky . Samozrejme vie veľmi kvalitne pomôcť aj tým, ktorí majú bloky v bežnej komunikácii v bežnom prejave svojej osoby. Ku kurzu sa posiela aj učivo priamo na email každému účastníkovi. Kurz prebieha ako s jedincom sólo tak aj skupinovo

Online kurz – Bytový dizajn podľa princípov Feng Shui

Ide o personifikovaný kurz pre začiatočníkov ale aj milovníkov Feng Shui, ktorí milujú dizajn, radi prerábajú svoj príbytok a cítia v sebe kreativitu a radi menia svoj príbytok nie len pre nich samotných. Ku kurzu je k dispozícii aj učebný materiál a zasiela sa na email každému účastníkovi. Po absolvovaní tohto kurzu sa dostáva certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu. Kurz má viac stupňov tento konkrétny je I. stupeň. Potom sú ešte ďalšie dva stupne. Ku kurzu sú záverečné tri otázky a vypracovanie jednoduchého projektu. Tým účastník získava potrebné skúsenosti ako zhotoviť zmenu priestoru podľa princípu Feng Shui v interiéri.

Online kurz – Ako sa zbaviť vnútorných blokov

Kurz svojím obsahom Vás posunie vpred a zbaví Váš život zbytočných
mentálnych smetí a vnútorných strachov, ktoré Vás nielen oslabovali a
vynášali do Vášho života stres a napätie a možno veľakrát aj nechuť hneď po prebudení. A toto z nás určite nik nechce ,. . .