• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Martina Doubková

Joga doma

Ukážem vám, ako cvičiť v pohodlí domova , v tempe, ktoré vám vyhovuje a v čase, ktorý si sami určíte.

Stačí vám dobre pripravená a vedená video lekcia alebo kurz jogy
Martina Doubková

Volám sa Martina Doubková a som autorka projektu Joga doma. Jogu učím už viac ako 15 rokov, vyštudovala som učiteľský kurz Teach Yoga v Anglicku a som držiteľka certifikátu Yoga Alliance (2-ročné štúdium v Londýne). Ukážem vám, ako joga dokáže prispieť k zlepšeniu vašej fyzickej i duševnej kondície. 

Jogu som prvýkrát vyskúšala v Londýne, kde som žila od roku 2000. Pracovala som ako recepčná, a keďže som aktívny človek, sedieť celý deň ma naozaj nebavilo. Preto som každé ráno obula tenisky a chodila do práce 40 minút pešo. Ale aj napriek tomu ma po celom dni pri počítači bolel chrbát a šija. Kamarátka mi odporučila jogu a ja som si ju hneď zamilovala. Začala som chodiť pravidelne, vyskúšala rôznych učiteľov a lekcie. Netrvalo dlho a začala premýšľať nad tým, aké by to bolo živiť sa niečím tak úžasným ako učiť jogu . A tak som sa rozhodla urobiť si učiteľský kurz v Teach Yoga. V roku 2007 som získala certifikát Yoga Alliance a začala som sa učiť. Nasledujúci rok som si rozšírila kvalifikáciu a získala certifikát Yoga Alliance. Rada by som sa s vami, týmto smerom podelila o to, o čom vlastne joga je. Mnohí si predstavia ženu v pozícii, keď má nohu za krkom, ale ide o oveľa viac, než len o pozície, čiže ásany, ako sa im hovorí. Vďaka joge si vytvarujete pevné a pružné telo, ale ide predovšetkým o prepojenie mysle a tela. Mojím prianím je, aby joga pomohla ostatným mamičkám (a nielen im), rovnako ako pomohla mne. Či už potrebujete spevniť telo, pretiahnuť stuhnuté svaly ramien, posilniť chrbát alebo len tak vypnúť a upokojiť myseľ.

7-dňová jóga výzva pre pevné bruško

Vydajte sa so mnou na 7-dňovú cestu.

Každý deň budete cvičiť podľa nového videa, vďaka ktorému spevníte povolené svaly a už si nebudete musieť pri stole rozopínať gombík a nosiť vyťahané tričká.

To stojí za to, čo hovoríte?

Joga doma každý den

Pripravila som pre vás krátke, ale účinné cvičenia, ktoré zvládnu aj mamičky alebo oteckovia, ktoré sa doma starajú o deti.

Budete sami prekvapení, že za tak krátky čas sa toho dá toľko stihnúť 🙂

Stačí 10 minút a uvidíte, ako sa bude cítiť hneď lepšie a nabitie energií.

Jóga na dobré ráno

Je ráno, všetci ešte spia. Vezmete si podložku a pôjdete niekam, kde nebudete rušení. Zapálite si sviečku a pustíte video. Nádych, výdych. Vnímate svoj dych a pomaly začnete preťahovať svoje telo. Prevediem vás jogou, ktorá je vhodná pre všetky úrovne. Pretiahnite a posilníte telo a na záver si oddýchnete v relaxácii. Lekciu zakončíme pozitívnymi afirmáciami, ktoré vás príjemne naladia na nový deň.

Páčilo by sa vám takto začať deň?

Pripravila som pre vás 7 jogových videí, ktoré vám pomôžu upokojiť myseľ a uvoľniť stuhnuté svaly. Po lekcii sa budete usmievať a vleje sa vám do žíl nová energia

7-dňová jóga výzva pre pevné pozadie

Poďte sa vydať na 7-dňovú cestu.

Každý deň budete cvičiť podľa nového videa, vďaka ktorému spevníte svoje telo a tým stúpne vaše sebavedomie.

Zaberie vám to len pár minút, čo je ideálne, pokiaľ nemáte veľa času, ale napriek tomu ste motivované cvičiť.