• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Vitajte vo svete kreatívnej hojnosti

Počas 13. dňového obdobia Vás budeme sprevádzať na dobrodružnej ceste za hojnosťou, kde odporúčame viesť si denník. Je jedno, ktorý deň s výzvou začnete, dôležité je ísť podľa tónu daného dňa.

Manuál ako s výzvou pracovať na stiahnutie tu:

Ako denník môžete použiť pracovný zošit, ktorý sme pre vás vytvorili a máte ho dostupný na stiahnutie. Tento pracovný zošit bude pre vás účinný nástroj uvedomení, ktorý nám napomáha byť každý deň v plnom sústredení a vedome prijímať informácie, ktoré k nám prichádzajú z okolia.

Sem si každý deň zapíšete v akej podobe k vám daný deň prišla hojnosť. Napr. (Samko mi pomohol v kuchyni sám od seba umyť riad. Dostala som peniaze z neočakávaného zdroja.

Za každú formu hojnosti budete zároveň ďakovať s precítením pocitu, ktorý vo vás ten človek alebo situácia vyvolala.

Niektoré symboly, slová, znaky, farby atď. nám predstavujú synchronicitu, ktorá je nástrojom komunikácie s našou dušou a vyšším vedomím. Je to pre vás ako osobnosť, ktorá chce spoznať svoju dušu veľmi dôležitý čas.

Hor sa za poznaním neprebádanej hojnosti duše, za objavovaním jej tvorivej sily bez očakávania. V tejto výzve Tvoríte hojnosť na inej úrovni, na akú ste boli doteraz zvyknutí. Možno budete prekvapení, akú hojnosť už vo svojom živote máte. 

 

majovia

Majská vlna tvorenia

Prečo sme zvolili práve 13 dní a nie napríklad 21 dní ako bežne výzvy bývajú? Pretože táto výzva je založená na synchrónnom (prirodzenom) čase, nie na mechanickom čase ktorým sa riadi náš bežný gregoriánsky kalendár.

Je založená pomocou 13. mesačného kalendára, ktorý je skutočným solárno – lunárnym kalendárom, ktorý berie do úvahy 28 – dňový ženský prirodzený cyklus, ktorý je zároveň aj priemerným mesačným cyklom. Týmto spôsobom merala a vnímala čas jedna z najstarších civilizácií na našej planéte a tou sú Mayovia 🙂

Mayovia poznali spôsob ako vytvoriť budúci zámer, aby sme sa vedeli rozhodovať. Pointou je, naučiť sa tvoriť z budúcnosti – z vízií, ktoré snívame a to s jasným zámerom.

V Mayskom kalendári máme vlny tvorenia a každá vlna má 13 dní – 13 galaktických tónov, ktoré nám pomáhajú zosynchronizovať sa s prirodzenými cyklami Vesmíru.

Tento Koncept vlny tvorenia pomáha pochopiť postupnosť a dôležitosť trinástich dní vo väčšom meradle:

  • Naše telo má 13 kĺbov, čo uľahčuje fyzický pohyb
  • V rámci jedného slnečného cyklu alebo roka je 13 mesiacov
  • Každé ročné obdobie má 13 týždňov

Každý jeden deň sa bude niesť v Mayskom tóne dňa. Deň kedy začína a končí výzva, nie je náhodný.

Názvy dní vo výzve sme upravili a prispôsobili mayským 13 – tim denným tónom.

 

Preto sme výzvu, úlohy a svetelné kódy v nej zostavili tak, aby sedeli s rovinami a energiami daného tónu dňa, na ktorých budeme pracovať 🙂

OBSAH VÝZVY:

Učenie majskej vlny tvorenia

Práca na duchovnej, emocionálnej a fyzickej rovine

Úlohy k práci so sebou

Pracovný zošit na vytlačenie

Nahrávky svetelných kódov podla tónu dňa majského kalendára

Podporná skupina na otázky a zdieľanie hojnosti

 

1. deň

Kreatívnej hojnosti

ZDARMA

magnetická h.
Magnetická hojnosť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *