• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Evka Ďurišova

Kvantové tvorenie

Budem ťa láskavo sprevádzať späť k sebe samému, k tomu kým skutočne SI aby si našiel v sebe vnútorného liečiteľa.

"Uvedomenie dalo môjmu životu úplne nový rozmer. "
Eva Ďurišová

Autorka a lektorka kurzov Kvantové tvorenie – KVET.

Vedie obľúbené kurzy po celej SR, pomáha ľuďom pracovať so svojou mysľou, pocitmi, emóciami cez to najsilnejšie čo v sebe máme – cez hlboký CIT. Absolvovala veľa vzdelávacích aktivít, certifikovaných kurzov u zahraničných i našich lektorov, seminárov zameraných na vedomú prácu na sebe, cvičenia a výcviky.  POZNANIE z dlhoročnej práce na sebe, získané skúsenosti pri praktickej práci s klientmi vložila do vlastnej techniky so psychosomatickým prístupom, ktorú nazvala KVET.

 KVET ako symbol prebúdzajúceho sa vedomia.

KURZ KVET 1
Vedomé tvorenie života

KVET 1 je zážitkový transformačný kurz, ktorý sa dotkne VÁŠHO SRDCA. Rozvíja v každej bytosti schopnosť tvoriť si realitu VEDOME. Prebudí vo Vás tie najhlbšie pocity vnútorného šťastia a pokoja. Jemným a láskavým spôsobom otvorí srdce, spustí proces harmonizácie, v ktorom sa telo zbavuje napätia a stresu dostáva sa do stavu bez myšlienok. Prebieha samoliečenie tela, duše, vzťahov, situácií, blokov. Veľakrát dochádza k spontánnym uzdraveniam. Dostanete nástroj, ktorým budete môcť tvoriť a meniť svoj život k lepšiemu.

KURZ KVET 2
Transformácia strachov a podvedomých programov

LEN pre absolventov kurzu KVET 1.
2-dňový hlboký transformačný kurz zameraný na transformáciu emócií, pocitov, na liečenie vzťahu s matkou a otcom. Predstavím vám veľmi účinnú TECHNIKU, pomocou ktorej odhalíme najhlbšie programy uložené v detskej duši, deštrukčné vzory, ktoré si nesieme so sebou počas života. Tieto sa vyplavia z podvedomia do vedomia a tu ich transformujeme tak, aby sme skutočne z hĺbky srdca mohli odpustiť.

Kurz KVET 3
Čistenie podvedomia

LEN pre absolventov kurzu KVET 2.
Na 3-dňovom pobytovom transformačnom kurze v prírode sa naučíte metódu, ktorá vám pomôže pracovať s výzvami, s ktorými sa stretávate vo svojom živote. Pracujeme na čistení podvedomých programov a blokov vo dvojiciach. Liečime vzťahy s rodičmi, starými rodičmi, autoritami, učiteľmi, súrodencami, partnermi, deťmi, sami so sebou, priateľmi, kolegami, šéfmi, susedmi. Akonáhle sa oslobodíte od okov minulosti, uvidíte možnosti, ktoré ste dovtedy nikdy nevideli.

seminár KVET 4
ZAMILUJ SA DO ŽIVOTA

7-dňový hlboko liečivý transformačno-meditačný pobytový seminár v prírode, kde nájdeš spojenie so sebou, s prírodou, so svetom.
Seminár je určený pre účastníkov kurzov KVET, minimálne kurzu KVET 1. 
Seminár je pokročilejší, 7 dní ponorený v prítomnosti môže byť pre niekoho náročné. Umožňuje vykročiť z komfortnej zóny, preto je určeným tým, ktorí sa na to cítia. Kurz je silne očistný, transformačný. Je pre psychicky zdravých ľudí.

kurz KVET 5
PSYCHOSOMATIKA A SPIRITUALITA I.

5-dňový kurz v nádhernej prírode ponúka nielen autorský výcvik so psychosomatickým prístupom, ale aj silné zážitkové transformačné procesy a ceremónie, ktoré umožňujú meniť svoj život do jeho radostného a plnohodnotného prežívania.
Je to pokračujúci kurz určený absolventom štyroch predchádzajúcich stupňov: KVET 1, KVET 2, KVET 3 a KVET 4.

kurz KVET 6
PSYCHOSOMATIKA A SPIRITUALITA II.

5-dňový pobytový transformačný kurz so psychosomatickým prístupom.

Je určený pre účastníkov kurzu Psychosomatika a spiritualita I. 

Je pre psychicky zdravých ľudí, pre tých čo neužívajú antidepresíva, netrpia psychickou chorobou, nie sú závislí na alkohole či drogách.

VIDEOKURZ
Zdravé telo a jeho božská podstata

Nauč sa spustiť liečivý proces vo svojom tele,
vytvoriť láskyplné prostredie pre svoje bunky,
posilniť myseľ a ponoriť sa do hĺbky svojej podstaty!