• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Filip Vlčko

Life Alchemy

Konzultácie a poradenstvo zamerané na naštartovanie samoregeneračných síl organizmu, vyhľadanie skrytého potenciálu a obnovu stratenej rovnováhy.

Moja cesta k tomu, čo robím dnes
Filip Vlčko

Približne od roku 2009 sa čínska metafyzika stala mojím hlavným koníčkom a poslaním. Na tejto stránke je mojím zámerom  priblížiť Vám (v rámci možností), tisícročia overený a dokonale prepracovaný systém, ktorý ma svojou komplexnosťou a funkčnosťou udivuje každý deň. Elegancia spojenia klasickej aku, fytoterapie, dietetiky, qi gongu, astrológie a feng shui je svojím rozsahom ďaleko za hranicami chápania dnešnej vedy a medicíny. Po štúdiu čínskej medicíny u nás a v zahraničí, som zakotvil hlavne pri Klasickej čínskej medicíne, čínskej astrológii a Qi gongu. Venujem sa tiež rôznym druhom masáží a psychoterapií. Spoločnú reč taktiež nájdeme na tému jógy, ajurvédy, starých učení advaity, či aj modernejších ne-dualistických smerov. 

Zlavový kód pre extra 10% zľavu:

LUVIVA10

Online kurz konštitučného stravovania, ušitý na mieru

Chceli by sme Vám predstaviť veľmi zaujímavú možnosť, ako sa zbaviť všetkých otázok ohľadom zdravého stravovania, naštartovať svoj metabolizmus a navrátiť sa do stavu prirodzenej  rovnováhy. Ak Vás zaujímajú princípy harmonického stravovania bez diét, únavy a frustrácie v kurze určite nájdete to, čo hľadáte.  Našim cieľom je priniesť Vám funkčné, rýchle, vecné a praktické informácie.

Online kurz: Ako naštartovať plodnosť a zvýšiť tak šance na prirodzené počatie

Na začiatok sa musím priznať, že som nesmierne rád, že tento kurz mohol vzniknúť. Vznikol hlavne z jediného dôvodu: veľmi dobré výsledky v mojej praxi a taktiež osobnom živote. Cítim preto zodpovednosť podať tieto informácie ďalej. V poslednej dobe za mnou prichádza stále viac a viac žien, ktoré chcú otehotnieť – ale nejako sa im to nedarí. Niektoré prichádzajú s tým, že podľa západnej medicíny je všetko v poriadku a ničomu nerozumejú. Iné prichádzajú s rôznymi diagnózami, alebo po neúspešných umelých oplodneniach, prípadne opakovaných potratoch.

Online kurz: Jednoduché a účinné techniky fyzickej a emočnej očisty - 6 liečivých zvukov a regenerácia orgánov

Dych je veľmi posvätný a pri mnohých duchovných praktikách sa na neho kladie silný dôraz. V tomto kurze využijeme jeho silu a liečivú moc a naučíme sa, ako pracovať so zvukom a očisťovať tak staré nánosy emócií v orgánoch.. V mojej praxi si všímam, že 98% problémov – od jednoduchých až po veľmi vážne, sú prepojené s tým ako myslíme, vnímame svet a spracúvame emócie.

Online kurz: Moxovanie pre pevné zdravie, prevenciu a dlhovekosť+Bonus COVID-19 terapia

Moxovanie, alebo niekedy moxibúcia, či požehovanie, je prastarý spôsob aktivácie akupunktúrnych bodov a reflexných oblastí. Moxovanie patrí medzi tisícročia overené techniky, pretože praktickosť, jednoduchosť, účinnosť a nízke náklady sú tým, čo robia túto techniku unikátnou.

Online kurz: Ohýbanie reality – Spirituálny Qi Men Dun Jia

V tomto kurze sa budeme zaoberať systémom Fa Qi Men (Spirituálny Qi Men). Je to systém, ktorý posúva chápanie a tvorenie reality na úplne inú úroveň. Doteraz ste možno počuli o princípoch pozitívneho myslenia, kvantovania, čítali knihu Tajomstvo, alebo sa zúčastnili seminárov o tom, ako si vytvoriť a do života pritiahnuť hojnosť, bohatstvo, zdravie, alebo dobré vzťahy.

Online kurz: Základné techniky taoistickej meditácie (umenie vnútornej alchýmie)

Ak ste sa niekedy chceli naučiť správne meditovať, zlepšiť si svoje fyzické a psychické zdravie, natrvalo upokojiť tornádo v mysli a jednoducho žiť šťastne plný energie, ste tu správne. Taoistická forma meditácie mi učarovala hlavne preto, lebo sa sústreďuje do tela. Postupujeme od tela, k jemnejším úrovniam. Tým, že otáčame a venujeme pozornosť telu, začne sa meniť. Začnete sa cítiť lepšie, zdravšie, plný energie. Najsilnejší benefit praxe vnímam v tom, že časom sa začne úplne transformovať váš energetický základ.