• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Lucia Matloňová

Sebapoznanie

Terapie srdcom.

Odkrývanie podvedomých vzorcov a práca s nimi. Práca s vnútorným dieťaťom, odpustenie, sebaláska, odkrývanie vnútorných darov a práca s nimi. Odstraňovanie blokov pomocou svetelných kódov.


Lucia Matloňová

Som zakladateľkou projektu Luviva. Želám si, aby sme sa skrz tohto projektu naučili pracovať vo všetkých oblastiach života a tak dosiahli súlad tela, mysle a ducha, ktorý je potrebný k tomu, aby sme žili v radosti, láske a dostatku.

Sebarozvoju som sa začala venovať pred  5 rokmi a tak som začala objavovať moje dary. Mojou víziou je naučiť ľudí odkrývať svoje bolesti, strachy a tak ich naučiť pracovať so svojimi emóciami a pocitmi. Každí z nás má schopnosť samoliečenia, ale skrz programi, ktorým sme odmalička vystavovaní, si túto schopnosť nevieme aktivovať a to nás brzdí na ceste k plnohodnotnému životu. 

Keď sa naučíme prijať všetko ako súčasť celku, pretvárať negatívnu energiu na pozitívnu a využívať plnohodnotne svoje dary a schopnosti, už nám nič nebude brániť v ceste k plnohodnotnému životu plného zázrakov 🙂

Viac o mne si nájdete v BLOGU AUTORA

ODPUSTI…. Ale ako?

Smútok, depresie, ale aj fyzická bolesť často súvisí s našou neschopnosťou odpustiť druhým, ale hlavne sebe. Niekedy máme pocit, že krivdy, ktoré sme si spôsobili alebo nám boli spôsobené nie je možné spracovať a my sa ocitáme v kolotoči vlastného vnútorného konfliktu medzi egom, mysľou a dušou.

PREBÚDZAM SA. ČO S TÝM?

31-dňový workshop, v ktorom sa naučíte pracovať s tým, čo sa nám momentálne v hlavách deje. V mnohých z vás sa začalo prebúdzať vedomie, vaše skutočné JA, mnohí ste z toho šokovaní, nechápete, potláčate svoje pocity a neviete, čo s tým, kde začať a čo robiť. Rozhodla som sa s vami zdieľať moje skúsenosti a prekážky na ceste prebúdzania. Zároveň chcem s vami zdieľať aj riešenia na rôzne životné situácie, ktoré vás na ceste sebapoznania postretnú. Tento workshop vám pomôže pochopiť veľa vecí a o dosť si uľahčiť sebapoznávanie.

Objav Čísla Majstra

31-dňový workshop, v ktorom sa naučíte pracovať so svojim majstrovským číslom, spoznávať svoje myšlienky, rozlišovať ich, dozviete sa o svojich daroch a budete sa učiť ich používať. Zapracujeme na tom, aby ste začali naozaj veriť v svoju silu a schopnosti, začali ich využívať vo svoj prospech, ale aj v prospech všetkých, ktorí to potrebujú. Naučíte sa rozlišovať a vidieť veci tak, aby vám boli prospešné a aby ste tvorili konštruktívne bez známok deštrukcie. Zvedomíte si silu manifestácie, ktorú v sebe nosíte a naučíte sa pracovať s vyrovnávaním karmy.

Online terapie

Analýza príčiny problémov, strachov a bolestí. Spracovanie podvedomých vzorcov, ktoré si so sebou nosíme z detstva a zo vzťahov. Práca s vnútorným dieťaťom, emóciami a pocitmi. Nastavenie a pomoc pri riešení životných situácií. Rozbor osobnosti za pomoci numerológie, odkrývanie a práca so svojimi darmi a schopnosťami. Pomoc pri budovaní sebalásky, pri práci  s odpustením a nastavením mysle. Zbavovanie sa prílišného premýšlania a prokrastinácie.

Terapia svetelným jazykom

Je terapia pre dušu. Každá duša v sebe ukrýva ukryté informácie, ktoré nám odkrývajú našu podstatu a podvedomé vzorce z minulých alebo pararelných životov. Za pomoci svetelného jazyka sa vám začnú uvoľňovať staré bolesti a obnovuje sa spojenie s vašou dušou a vaším vyšším JA. Svetelný jazyk zároveň lieči aj na fyzickej úrovni za pomoci kódov a energie lásky v ňom ukrytej. V každom kóde (nech už ide o zvuk, symbol alebo znak) je v skutočnosti skrytá veľká nálož kvantových informácií, ktoré slúžia k uvoľneniu starého alebo k aktivácii nového. Túto terapiu odporúčam, ak už nejaký čas na sebe pracujete a ste otvorený mimozmyslovým zážitkom.