• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Miriam Štolfová

Škola hrou pre dospelákov

Virtuálna školu pre dospelých, kde je prudko žiadúce hrať sa a zabávať. A vďaka tomu rásť, mladnúť, bohatnúť.

Chceš mať každý deň vysokú emóciu, viac hojnosti, lepšiu kontrolu nad svojim životom?

..bola jedna dievčina, ktorá už od malička vedela, že bude učiteľka.

Už na základnej škole mala potrebu vysvetľovať, ukazovať, pomáhať, motivovať…. Dostala darom schopnosť „povedať to jazykom, ktorému ten konkrétny človek rozumel„. A tak po skončení gymka išla „za učiteľku“.

Na vysokej škole bola presvedčená z hĺbky svojho srdca, že až do smrti bude učiť malé deti čítať, písať a počítať…. hravou formou. Tak, ako to vtedy NEbolo zvykom. Tak, aby to bavilo všetkých v triede – deti, aj ju. Tak, aby to celé bolo v súlade s telom, srdcom, mysľou, vesmírnymi zákonmi.

Aj to tak zo začiatku vyzeralo: nastúpila na základnú školu, učila malé detičky, ktoré milovala….a oni milovali ju.

…jedného dňa pochopila, že jej miesto nie je tu, medzi detičkami. Že tieto krásne stvorenia ju len mali pripraviť na to, čo má v skutočnosti robiť.

Potom sa ešte musela veľa veľa vzdelávať. Absolvovať niekoľko ďalších škôl, mrte kurzov, seminárov, hodín štúdia. A nabrať hoooodne životných aj pracovných skúseností.

Zvládnuť veľa kotrmelcov, faciek a prekážok, aby pochopila. Aby bola skutočne „kvalifikovaná na učiteľku“ (lebo papier zo školy veru z teba odborníka NEurobí… a „komu není zhúry dáno, v apatyce nekoupí“…).

Pochopila, že toto je jej úloha – učiť dospelých PRAKTICKÉ VECI VEDÚCE K ŠŤASTIU, LÁSKE, MIERU V SRDCI …..(tak, aby sa pri tom hrali….aby ich to bavilo. ) Že v hĺbke svojho JA je učiteľka…a jej „žiaci“ majú byť deti….ale v dospeláckych telách. A keď prišiel ten správny čas, keď to celé mala požehnané aj zhora,
zriadila špeciálnu hravú školu. Pre dospelákov.

ŠKOLA HROU
Pre dospelákov

Virtuálna škola pre dospelých, kde je prudko žiadúce hrať sa, zabávať a vďaka tomu rásť, mladnúť a bohatnúť. Nebude náhoda, že si čítaš tieto riadky. Tvoj anjel strážny ťa sem priviedol, aby si vstúpil(a) a vybral(a) sa na dobrodružnú cestu do krajiny ŠŤASTIE. Sprevádzať ťa bude tá dievčinka Miriam, ktorá ťa už čaká vnútri, za bránami školičky. Predstav si, že už o pár týždňov budeš ráno vstávať z postele tak, že vystrelíš s radosťou ako raketa. Ako strela. Ako si to robil(a) v detstve, keď ste mali ísť na výlet. Budeš utekať k počítaču, aby si čím skôr „kuk“, čo je nové v školičke. Budeš sa tešiť z každej “domácej úlohy” a ťahať k počítaču aj svojich milovaných. K tomu celý deň lepšiu náladu, lepšie výsledky, hlavu čoraz čistejšiu, väčší kľud a mier v duši. A ako bonus partiu fajn spolužiakov rovnakej krvnej skupiny. Každý deň sa niečo naučíš a rozvinieš ľavú aj pravú hemisféru o kúsok viac. O pár týždňov zistíš, že si urobil veeeelikánsky míľový krok.

DUŠEVNÁ SPRCHA
Online kurz zdarma

Duševná sprcha HOOPONOPONO

  • Meditačná čistiaca nahrávka v mp3 formáte.
  • Pomôže vám očistiť myseľ a dušu.
  • Má 6:56 min.
  • Spolu s nahrávkou dostanete aj inštrukcie – ako ju používať