• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.
Lieky nepredpisujem - Jan Vojáček
Lieky nepredpisujem - Jan Vojáček

Jan Vojáček tvrdí, že zo všetkého sme urobili vedu. Prestali sme sa zaujímať o jednoduché princípy, ktoré sú základom kvalitného života. Ktoré tie princípy by mohli ľuďom vo všeobecnosti pomôcť?

Princípov je 5 a sú veľmi jednoduché. Dopodrobna sme si ich prebrali v rozhovore. Jána som sa pýtala aj na to, že ľuďom nepredpisuje lieky, ako teda lieči? A sú a prečo sú doplnky stravy dôležité? 

Play Video

Pripravila a moderuje: Martina Valachová

Keď to nejde, začnite inak a ODznova… Začať ODznova (so sebou) nesie silnú energiu. Môže to byť nový veľký tresk. Nový AHA moment života. 

Podcast ODznova pripravuje Martina Valachová od roku 2020 ako súčasť obsahu Online Magazínu 40plus.sk. Pôvodne iba ako audio verziu. Rozhodla sa však časom vstúpiť na pole podcastov aj s video verziou. Niektoré epizódy nájdete vo forme videa aj na našom portáli LUVIVA. Želáme vám, aby vám ODznova prinášalo nové pohľady na veci a deje. A tiež, aby ste sa inšpirovali myšlienkou, že začínať ODznova je fajn. A vlastne vás môže niekedy aj spasiť…

A poďte spolu s nami tvoriť krajší svet. 

Kúpou predplatného získavate prístup k workshopomvýzvam, k rôznym zaujímavým informáciám. 

Navštívte náš E-SHOP s množstvom zaujímavých a zdraviu prospešných produktov.

Kúpou na našej platforme nám pomáhate vytvárať ďaľšie aktivity, nový obsah a zároveň nám pomáhate tvoriť nové zmysluplné pracovné miesta 🙂

Ďakujeme, že nás podporujete 🙂

SLEDUJTE NÁS NA