• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.
Maroš Molnár: Máš nadváhu? Postav sa nahý pred zrkadlo a buď k sebe úprimný!

S Marošom Molnárom som sa rozprávala na tému, ako prestať priberať bez ohľadu na predispozície či vek. Ako si nastaviť ciele, ale aj myseľ.

Téma udržania váhy a formy je jednou z najvyhľadavanejších. V tomto podcaste sa dozviete množstvo trikov, ktoré môžu urobiť definitívny rozdiel vo vašom živote.

Dokonca sa naučíte aj cviky, ktoré sa dajú robiť priamo na gauči. Ak sa vám podcast zapáči, podeľte sa oň s vašimi priateľmi a dajte nám subscribe/odber.

Play Video

Pripravila a moderuje: Martina Valachová

Podpora podcastu možná tu: https://ko-fi.com/odznovapodcast alebo na č.u: SK45 8330 0000 0022 0165 1060 – do poznámky uveďte, že ide o dar.

 

Keď to nejde, začnite inak a ODznova… Začať ODznova (so sebou) nesie silnú energiu. Môže to byť nový veľký tresk. Nový AHA moment života. 

Podcast ODznova pripravuje Martina Valachová od roku 2020 ako súčasť obsahu Online Magazínu 40plus.sk. Pôvodne iba ako audio verziu. Rozhodla sa však časom vstúpiť na pole podcastov aj s video verziou. Niektoré epizódy nájdete vo forme videa aj na našom portáli LUVIVA. Želáme vám, aby vám ODznova prinášalo nové pohľady na veci a deje. A tiež, aby ste sa inšpirovali myšlienkou, že začínať ODznova je fajn. A vlastne vás môže niekedy aj spasiť…

Poďte spolu s nami tvoriť krajší svet. 

Kúpou predplatného získavate prístup k workshopomvýzvam, k rôznym zaujímavým informáciám. 

Navštívte náš E-SHOP s množstvom zaujímavých a zdraviu prospešných produktov.

Kúpou na našej platforme nám pomáhate vytvárať ďaľšie aktivity, nový obsah a zároveň nám pomáhate tvoriť nové zmysluplné pracovné miesta 🙂

Ďakujeme, že nás podporujete 🙂

SLEDUJTE NÁS NA