• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Janka Kučerová

Mentálny coach

Mentálny coach a lektor. Disponuje osvedčením z ministerstva školstva SR oprávnením lektorská činnosť – vedenia/ organizovania rôznych druhov kurzov, ktoré sú orientované na rozvoj osobnosti a kreatívne kurzy.

Mentálny coach
Janka Kučerová

Som mentálny coach a lektor. Disponujem osvedčením z ministerstva školstva SR oprávnením lektorská činnosť – vedenia/ organizovania rôznych druhov kurzov, ktoré sú orientované na rozvoj osobnosti a kreatívne kurzy, ktoré rozširujú obzor poznania nielen samého seba, ale aj kvalitnejšieho uplatnenia ľudí v profesionálnom živote. Niekoľko rokov som spolupracovala s médiami v Bratislave a aj v Budapešti ako moderátor. Medzi moje ďalšie a obľúbené aktivity patrí vydavateľská činnosť, spolupracujem s Martinus,s.r.o. viac rokov. Pripravujem v súčasností nové knihy a brožúry, ktoré budú predstavené na mojej stránke Facebooku : Online kurzy. Milujem dizajn ako osobnostný teda fashion na svojom konte mám dve vlastné módne prehliadky vlastnej značky, ktoré sa niesli v štýle Feng Shui a Glamour prvkov. Samozrejme bytový dizajn ako interiéru, tak aj exteriéru podľa Feng Shui , ktorý má veľmi pozitívne účinky na ľudský život . Dodávala som svoje články rôznym magazínom na Slovensku. Stále pracujem na vlastnom osobnom rozvoji, nakoľko je veľmi dôležité aby sa človek vzdelával a učil novým informáciám, ktoré posúvajú vpred. Tým, že sa starám aj o svoje zdravie spolupracujem ako veľkoodberateľ výživové produkty od MUDr. Chobota z Incabotanici. Poradenská činnosť pre dospelých, ktorou pomáham ľuďom, ktorí stratili svoje smerovanie, chuť kráčať ďalej a naplniť svoje životné sny a ciele. Dámam a pánom nájsť správneho partnera/ku, ak sa ich vzťah dostal na hranicu rozchodu. Život sme dostali ako dar a preto je dôležité aby sme sa naučili popasovať sa aj s prienikmi v našom živote, keď si myslíme, že to ďalej nezvládneme. Momentálne som majiteľkou/konateľkou vo vlastnej spoločnosti SzeOs – Avatar,s.r.o. a intenzívne pracujem na jej napredovaní a rozvoji . Bude mi potešením byť Vám nápomocná. Teším sa na Vás aj prostredníctvom tohto úžasného projektu Luviva.
Vaša Janka

Online kurz – Moderovania.

Tento typ kurzu je pripravený pre všetkých tých, ktorí cítia v sebe túžbu potencionálne uplatnenie v médiách, rádiu, televízii. Je však určite vhodný aj pre budúcich alebo začínajúcich blogerov//ky . Samozrejme vie veľmi kvalitne pomôcť aj tým, ktorí majú bloky v bežnej komunikácii v bežnom prejave svojej osoby. Ku kurzu sa posiela aj učivo priamo na email každému účastníkovi. Kurz prebieha ako s jedincom sólo tak aj skupinovo

Online kurz – Bytový dizajn podľa princípov Feng Shui

Ide o personifikovaný kurz pre začiatočníkov ale aj milovníkov Feng Shui, ktorí milujú dizajn, radi prerábajú svoj príbytok a cítia v sebe kreativitu a radi menia svoj príbytok nie len pre nich samotných. Ku kurzu je k dispozícii aj učebný materiál a zasiela sa na email každému účastníkovi. Po absolvovaní tohto kurzu sa dostáva certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu. Kurz má viac stupňov tento konkrétny je I. stupeň. Potom sú ešte ďalšie dva stupne. Ku kurzu sú záverečné tri otázky a vypracovanie jednoduchého projektu. Tým účastník získava potrebné skúsenosti ako zhotoviť zmenu priestoru podľa princípu Feng Shui v interiéri.

Online kurz – Ako sa zbaviť vnútorných blokov

Kurz svojím obsahom Vás posunie vpred a zbaví Váš život zbytočných
mentálnych smetí a vnútorných strachov, ktoré Vás nielen oslabovali a
vynášali do Vášho života stres a napätie a možno veľakrát aj nechuť hneď po prebudení. A toto z nás určite nik nechce ,. . . 

Online kurz
Ako sa zbaviť vnútorných blokov

Kurz svojím obsahom Vás posunie vpred a zbaví Váš život zbytočných mentálnych smetí a vnútorných strachov, ktoré Vás nielen oslabovali a vynášali do Vášho života stres a napätie a možno veľakrát aj nechuť hneď po prebudení. A toto z nás určite nik nechce ,. . .

Čo všetko v sebe tento špeciálny kurz zahŕňa, čím Vás dokáže obohatiť:

komunikácia
prečo sa Vám teraz nedarí
ako riešiť Vaše aktuálne problémy
máte strach pred niečím
máte strach pred niekým
hľadanie správneho riešenia v danej situácii
posilnenie Vášho sebavedomia
odhodlanie Vášho vnútorného potenciálu
čo Vás dokáže správne naštartovať
ako si splniť svoje životné sny
čo všetko viete urobiť pre seba každý deň
ako si správne naplánovať každý deň
ako si stanoviť a nastaviť týždenný cieľ
čo všetko si viete pre seba urobiť pre radosť/denne
ako si vytvoriť vlastný priestor na relax / raz týždenne
ako správne a zrozumiteľne vysvetliť, čo chceme 
ako vyselektovať nesprávnych ľudí z Vášho života
ako načerpať dostatok energie každý deň
ako požiadať o radu/pomoc keď ju potrebujeme a koho

Prebieha formou Messenger aplikácie :
To znamená , že sa budeme nielen počuť ale aj vidieť, z pohodlia Vášho domova. Venujem sa Vám individuálne, Teda len Vám, tento kurz nie je teda skupinový. Teda v čase absolvovania kurzu si nájdite pre Vás vyhovujúci priestor kde nie Ste nikým a ničím rušení.

Kurz trvá: 5 hodín.
Cena kurzu je: 80,-€

Online kurz – Moderovania

Tento typ kurzu je pripravený pre všetkých tých, ktorí cítia v sebe túžbu potencionálne uplatnenie v médiách, rádiu, televízii. Je však určite vhodný aj pre budúcich alebo začínajúcich blogerov//ky . Samozrejme vie veľmi kvalitne pomôcť aj tým, ktorí majú bloky v bežnej komunikácii v bežnom prejave svojej osoby. Ku kurzu sa posiela aj učivo priamo na email každému účastníkovi. Kurz prebieha ako s jedincom sólo tak aj skupinovo. Kurz prebieha formou Messenger aplikácie a kamery. V tomto type kurzu odovzdávam účastníkom profesionálne niekoľkoročné skúsenosti, ktoré som získala počas spolupráci s médiami na Slovensku a v Maďarsku. Tento typ kurzu má dva stupne. 1. stupeň je pre začiatočníkov a druhý stupeň je určený pre tých, ktorý chcú byť maximálne profesionálne pripravení na svoju prácu a uplatnenie.

Osnova kurzu:

Úvodný rozhovor účastníkov kurzu
Určenie tematiky, ktorú budeme používať
Práca s mimikou tváre pred kamerou
Intonácia hlasu a jeho sfarbenie
Ako zvládnuť improvizovanie pred kamerou
Príprava osnovy na vysielanie/live vstupy
Ako správne zaujať svojich divákov/ sledovateľov
Ako zaujať svojím zjavom a dokázať sa predať v etickom zmysle a získať priaznivcov
Ako správne odpovedať
Ako správne klásť otázky
Skúšobné nahrávky
Skúšobné rozhovory
Ako zvládnuť nepríjemnosti rôzneho charakteru pred kamerou

Kurz trvá: 5 hodín.
Cena kurzu je: 120,-€

Online kurz
Bytový dizajn podľa princípov Feng Shui

Ide o personifikovaný kurz pre začiatočníkov ale aj milovníkov Feng Shui, ktorí milujú dizajn, radi prerábajú svoj príbytok a cítia v sebe kreativitu a radi menia svoj príbytok nie len pre nich samotných. Ku kurzu je k dispozícii aj učebný materiál a zasiela sa na email každému účastníkovi. Po absolvovaní tohto kurzu sa dostáva certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu. Kurz má viac stupňov tento konkrétny je I. stupeň. Potom sú ešte ďalšie dva stupne. Ku kurzu sú záverečné tri otázky a vypracovanie jednoduchého projektu. Tým účastník získava potrebné skúsenosti ako zhotoviť zmenu priestoru podľa princípu Feng Shui v interiéri. Tento typ kurzu môžu absolvovať viac záujemcov naraz cca 5 osôb súčasne. Pri absolvovaní kurzu sa používa aplikácia Messenger aj kamera.

Čo v sebe kurz zahŕňa:

Práca s kompasom
Ako si správne vypočítať číslo Kua
Ako sa správne zorientovať v tabuľkách na výpočet čísla Kua pre mužov aj ženy
Ako určiť pre Vás správne a šťastné zóny v príbytku/priestore
Určenie správneho zemného živlu
Aké materiály môžete použiť
Aké tvary doplnkov sú vyhovujúce
Ktoré farby sú tie správne
Ako zostrojiť projekt premeny interiéru/izby, miestnosti
Príprava nákresu interiéru
Zameranie zón a ich zaznačenie
Určenie patogénnej zóny a jej ošetrenie
Priestor na otázky účastníkov kurzu

Online kurz prebieha formou Messenger aplikácie aj s kamerou. Kurz týmto môžete absolvovať z pohodlia vášho domova.

Kurz trvá: 5 hodín.
Cena kurzu je: 120,-€