• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Dia Rich

Mayská esencia

„Fascinuje ma princíp synchronicity a neuveriteľná harmónia, ktorá sa skrýva za zdanlivým náhodami v našich životoch. Mayské učenie  ma vtiahlo do svojej múdrosti a tajomstiev. Nechajte sa spolu so mnou aj vy uniesť týmto fascinujúcim svetom.“

Zdravím, Som Dia a som nadšená, že môžem s vami zdieľať túto hlbokú múdrosť na platforme Luviva tak, aby bola pre každého prínosom. Je to ako poslanie, ktoré ma napĺňa a dáva mi pocit, že som súčasťou niečoho väčšieho.

Moje pôsobisko na tomto svete sa nachádza na Liptove v meste Ružomberok. Už od malička ma fascinovali zážitky, ktoré sú mimo bežných rámcov. Škola pre mňa nebola nikdy najľahšou cestou, a najväčšiu výzvu mi prinášala matematika. No ako život občas ukáže, veci sa môžu obrátiť.

Dnes ma svet čísel nesmierne pohlcuje. Pre mňa sú ako cesta k pochopeniu a objavovaniu nových možností. Okrem toho som sa tiež zamilovala do numerológie, ktorá mi otvorila dvere k odpovediam na mnohé otázky, ktoré ma prenasledovali už od malička. 

Synchronicita a čas majú v mojom živote výnimočné miesto. Posledné dva roky som sa venovala štúdiu mayského učenia, ktoré ma vtiahlo do svojej múdrosti a tajomstiev. Vždy ma fascinovali staroveké civilizácie, ich symboly a záhadné posolstvá, ktoré nám dávajú náhľad do minulosti a ponúkajú nám múdrosť. Ich vnímanie sveta a významy pre mňa predstavujú nekonečný prameň inšpirácie.

Mayské učenie ma tiež zasvätilo do sveta Galaktických podpisov. Skrze ne objavujeme svoj vnútorný potenciál, dary a talenty, ako aj výzvy, ktoré nás formujú. Odhaľujú nám sprievodcov a skryté sily, ktoré nás chránia a ukazujú nám cestu k naplneniu plánu a esencie našej Duše.  
 Vaša podpora a vaša pozornosť znamenajú pre mňa veľa a dávajú mi silu pokračovať v mojej ceste objavovania, zdieľania ďalej k vám a za to vám zo srdca ďakujem.

Táto úžasná dych berúca kniha mayskej kultúry vás prevedie svetom jednej z najvedomejších ľudských civilizácií a ukáže vám cestu k sebapoznaniu a fungovaniu sveta ako takého.

Galaktický sprievodca

Táto úžasná dych berúca kniha mayskej kultúry vás prevedie svetom jednej z najvedomejších ľudských civilizácií a ukáže vám cestu k sebapoznaniu a fungovaniu sveta ako takého.

Mayská esencia

Existuje Svet, ktorý sa volá MAYA. Je to Svet, v ktorom sa vedome tvorí. Prístup k nemu má každá vedomá myseľ, ktorá ctí hodnoty vzájomnej úcty. Tento Svet víta tých, ktorí boli znovuzrodení v srdci. Tých, ktorí neprestali veriť v dobro, tých, ktorí sú pravdiví a tých, ktorí prijali aj možnosť tretej voľby.

MAYA prichádza vo chvíli, keď prestanete chcieť vlastniť, ovládať a sebecky brať. MAYA uznáva iné hodnoty. Tam sú ľudia očarení, šťastní a povznesení. Tajomstvo MAYE je, že ju zahliadne iba vedomá myseľ, ktorá dokáže vedome tvoriť.

Partnerský horoskop

Výpočet a výklad dvoch horoskopov. Výklad partnerského horoskopu napomáha nadobudnúť informácie o kompatibilite vzťahov. Rieši problémy poškodených a nefunkčných vzťahov, napomáha k oživeniu a prehĺbeniu už vzniknutých vzťahov, ponúka aj užitočné informácie pred zakladaním partnerstiev. Vytvára celkovú reálnu predstavu o partnerovi v spojitosti k vašej podstate. Dokáže v predstihu poukázať na slabiny vznikajúceho vzťahu a pozdvihnúť či inak zvýrazniť kvality vzájomného vzťahu. Najčastejšie ide o priateľské, manželské a pracovné vzťahy.

Telefonická konzultácia

Výstižný výklad horoskopu na tému podľa potreby a želania klienta, formou telefonického rozhovoru alebo videohovoru zvyčajne v rozsahu 30 min.