• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.
2. AKO VYUŽIŤ STRACH VO SVOJ PROSPECH
Play Video
Play Video
2. AKO VYUŽIŤ STRACH VO SVOJ PROSPECH

Rozkľúčovanie vlastných strachov a ich transformácia na obrovský drive, ktorý začne hrať pre nás. Premena nervozity na nadšenie.

INŠPIRÁCIA: vynikajúcí Will Smith a jeho skúsenosť so strachom počas skydivingu 🙂

V druhom module, v tesnom závese ihneď po štarte preberieme dôležitú a momentálne aj celospoločensky aktuálnu tému: STRACH.

V module prvom O MOTIVÁCII sme si definovali tie najzákladnejšie otázky a odpovede, ktoré nám pred štartom čohokoľvek pomáhajú určiť ten najvrchnejší princíp všetkého – prečo robíme to, čo robíme? A tým začíname naplno štartovať motory a uvádzame do pohybu mocné sily, ktoré sú v nás, ale aj mimo nás. Tento úvod nie je možné preskočiť. Nie je žiadna skratka.
Keď máme jasne zodpovedané svoje PREČO? …pohneme sa ďalej…
Na našej ceste potrebujeme, aby náš pohon, naše palivo či drive nebolo nijak blokované. Predstavte si, že máte v aute nohu na plyne a súčasne s týmZATIAHNUTÚ RUČNÚ BRZDU.
No a práve zatiahnutou ručnou brzdou v nás sú STRACHY. Strachy všemožného druhu, ktoré nás blokujú, oslabujú, paralyzujú a zabraňujú nášmu motoru, aby naplno fungoval.
Poďme si teda rozobrať samotný strach – čo to vlastne je, aký je jeho pôvod, jeho anatómia a ako môžeme energiu strachu premeniť na niečo, čo nás poháňa a zužitkovať ju vo svoj prospech. 

SUVE

Autor projektu

„Strach klame a ty mu veríš.“

Friedrich Nietzsche