• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.
zakon zrkadlenia

Zákon zrkadlenia je zákonom rezonancie energií. S týmto zákonom sme dostali do vienka kľúč, ktorým otvárame viacero dverí naraz.

Po prvé odomkne bránu k sebapoznaniu, objasní nám naše slabiny a ukáže prednosti. Po druhé otvorí cestu k bezkonfliktným medziľudským vzťahom, lepšiu komunikáciu, otvorenú myseľ a spokojný život.

Kľúč k zrkadleniu nie je ľahký a tak ho mnohí odhodia ešte skôr, než vôbec zistia ako ho použiť. Ak pochopíte ako zákon zrkadlenia funguje, potom sa vám vynaložená námaha nakoniec mnohonásobne vyplatí.

Zákon zrkadlenie sa opiera o zákon príčiny a následku. Priťahujeme ľudí, v ktorých sa zrkadlia naše slabosti i prednosti. Zákon zrkadlenie rozoznie vždy presne tie struny, ktoré nie sú ešte správne naladené – preto zákon zrkadlenie nazývame tiež zákonom rezonancie.

Poskytuje vynikajúce pomôcku pre sebapoznávania a ďalší duchovný rast. Ak zameriame pozornosť na to, čo nám na iných vadí, môžeme podobný vzorec správania napraviť tiež sami u seba – keď však budeme chcieť! Prirodzene je oveľa pohodlnejšie kritizovať ostatných.

Ako vo vnútri tak i navonok

Myšlienky a emócie tvoria náš svet, do ktorého sme sa narodili ako nepopísaný list papiera. Čisté duše, bez akýchkoľvek negatívnych programov.

Našimi prvými programátormi sú naši rodičia, ktorí na nás prenášali svoje presvedčenia, názory, strachy a pod. A tak sme kopírovali ich programy a začali podľa nich vytvárať svoj svet.

Všetkému, čomu sme uverili, sa nám deje navonok. A tak si do nášho života priťahujeme ľudí, situácie podľa našich vnútorných presvedčení čiže programov.

My sme tvorcami nášho života, nie obeťami.

 Preto ak sa nám nepáčia niektorí ľudia a situácie a dookola sa nám opakujú, je čas na zmenu vnímania a začať nahrádzať staré programy za nové a tak meniť realitu.

Viac sa o zrkadlení  dočítate v mojej knihe Zrkadlenie vo vzťahoch, 4 zrkadlá k vyriešeniu problémov. 

Svet je našim zrkadlom.

Ľudia, ktorí sú okolo nás fungujú ako zrkadlá.

Dávajú nám príležitosť rozpoznať a vyliečiť všetky časti nás samých, ktoré nám bránia v dosiahnutí vnútornej rovnováhy.

Vyžaduje to však čestnosť a úprimnosť voči sebe samému.

Aby sme zmenili odraz nášho sveta, musíme zmeniť energiu v nás.

 

Kúpou predplatného získavate prístup k workshopomvýzvam, digitálnym časopisom a k rôznym zaujímavým informáciám.

Navštívte náš E-SHOP s množstvom zaujímavých a zdraviu prospešných produktov.

Kúpou na našej platforme nám pomáhate vytvárať ďaľšie aktivity, nový obsah a zároveň nám pomáhate tvoriť nové zmysluplné pracovné miesta 🙂

Ďakujeme, že nás podporujete 🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *