• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.
láska
Alchýmia vzťahov 2
Alchýmia vzťahov 2

Váš seriál o zvládaní a zlepšovaní svojich vzťahov:

2.časť/   Neprehliadajte varovné príznaky rozpadania lásky

 

 

Väčšinou ich neberieme vážne, pretože sa odrážajú v sexualite a nechuti byť s partnerom tak často ako predtým. Už sa na neho netešíme, už sa tak nesnažíme, už sa dokonca vyhovárame, prečo ho odmietnuť, aby sme sa sami pred sebou nejako ospravedlnili a našli na to výhovorku.   Ľudia  sa často  tvária, že sex a láska sú dve oddelené veci.  Niektorí sexom dokonca udobrujú svoje hádky a stavy napätia medzi sebou, lenže tak neriešia príčiny tohto vznikajúceho napätia a ono v ich vnútri stále ďalej vzrastá.

Sex sa nedá izolovať od celku vzťahu.

Pretože sme bytosti poprepájané na všetkých 3 úrovniach bytia. Fungujeme vo  svete mysle – vedomia – tvorivosti – informácii, to je rovina nášho nesmrteľného  ducha. 

Máme v sebe aj svet  prežívaní a pociťovaní, teda našich emócií a to je naša duša, alebo tzv. energetický systém (aj keď si tieto dva pojmy ľudia  neraz v literatúre zamieňajú, či rôzne inak pomenúvajú). A potom sa s týmito dvomi realizujeme v hmote. Tá je svetom manifestácie týchto oboch úrovní a je vyjadrená našim telom.  Nemôžeme jednu našu súčasť oddeľovať od ostatných a nevšímať si, keď v nejakej čosi začne škrípať. Tak to už konečne dnes chápe aj celostná medicína.

Vzťahy sú postavené na rovnováhe a fungovaní všetkých troch rovín, čo si dnes v tejto  prematerializovanej dobe málokto uvedomuje, a preto sa toľko vzťahy rozpadajú. Ľudia sa v nich totiž potrebujú nasýtiť vo všetkých troch rovinách a zároveň cítiť v nich zhodu.  Lenže zväčša sa rozvoju  všetkých troch v sebe nevenujú, alebo si ich dokonca neraz ani neuvedomujú.

Dobrá sexualita a partnerská vzájomná príťažlivosť je teda ich výsledkom zhody, či nezhody, harmónie, či disharmónie, rovnováhy, či nerovnováhy v nich. Preto ju všetky staré vyspelé kultúry považovali za vrchol  umenia lásky, na ktorej rozvoji  predtým dlhšie  cielene pracovali cez rozvoj svojej osobnosti. Takže bola dokonca posvätná a patrilo k nej veľa hravých a vznešených  rituálov  a hier (napr. tantra) a išlo v nej o krásna až posvätnú  výmenu energií. Nie  ako dnes,  veľa razy len  uvoľnenie napätia či divé popustenie svojich  pudov bez  hlbšieho vzťahu k niekomu.

Keď niekoho prestane partner sexuálne priťahovať – je to pre nás prvý varovný signál.  Chémia, ktorá sa v nás deje  je  totiž reakciou tela na vyššie jemnejšie energie sveta emócií a mysle s jej túžbami a tak je to naša prvá  skrytá reakcia na problémy, ktoré visia nevyriešené  medzi partnermi. Ak nám prestane fungovať chémia príťažlivosti voči partnerovi , alebo ak sa nevieme v sexe dlhodobejšie  zladiť, treba sa začať rýchlo venovať nášmu vzťahu. A začať hľadať cestu  k vzájomnému vyharmonizovaniu sa.  Najhoršia domnelá náplasť  na vylepšenie prázdnoty vo vzťahu,  alebo snaha zažehnanie obavy zo straty partnera, je tehotenstvo.  Dieťa nám vo vzťahoch  nič nevylepší, len svojou  priveľkou nárazovou záťažou nespolupracujúceho vzťahu  ešte všetko zhorší. Ani nám nepomôže z trucu či zúfalstva  obracať sa k povrchným krátkodobým zmenám mileneckých  vzťahov,  či iným porno videovým pomôckam na vyvolanie vzrušenia – pred milovaním  s niekým, čo by malo prísť samozrejme samé. 

A prvé nepokoje a roztržky začínajú. 

Pri nich nám začne klesať hladina našej zamilovanosti, pretože tá závisí  od energie, ktorú v sebe máme.  Ak nám ju vyčerpáva priveľa našej práce, stres, naháňanie sa za ekonomickým dostatočným zabezpečením, nejaké nezhody  s rodičmi, deťmi, či ľuďmi okolo nás – tak nám nezostáva dosť síl bezpodmienečne milovať nášho partnera. To znamená, vedieť prijať aj všetky jeho negatívne protipóly ako tiene naše prirodzenej duálnej povahy. Zvládali sme to na začiatku, keď sme boli plní očakávaní z novej fascinujúcej osoby v našom živote, o ktorej sme verili, že nám splní naše sny.  Keď sme boli ochotní za nový vzťah obetovať čokoľvek, len aby už prišiel k nám. Keď sme mali dlhodobejšie deficit lásky a vášne a vedeli sme pre ne čokoľvek obetovať.

Neschopnosť či nevedomosť udržiavať si stále pozitívne hladiny našich osobných vibrácií – nám spôsobujú pokles našej energie a tým sa naše vnímanie života mení, ako aj  reagovanie na ľudí  a partnerov.  Ide hlavne o  pozitívne myslenie,  neustálu radosť zo života, vedieť si udržiavať stav zamilovanosti do života a schopnosť preciťovať vďaku za všetko, čo sme doteraz prežili a získali, pretože nič, čo tu máme, nie je samozrejmosť a nič rovnako ako my nemajú tí druhí. Ak sa naladíme na takéto energie a budeme si ich vedieť udržiavať každý deň  (psychohygiena, meditácie, relaxácie, pravidelné  prechádzky v prírode, venovanie sa svojím koníčkom, ktoré nám robia radosť a pod.) – potom s vyššou hladinou osobnej pozitívnej vibrácie dokážeme iných oveľa viac akceptovať a vychádzať im v ústrety, čím si sami udržiavame príjemný magnetizmus našej osobnej príťažlivosti pre druhých. Ale ten spočíva ešte aj v niečom inom a o tom si povieme nabudúce.             

*             *             *

REGRESNÉ CESTOVANIE DO PRENATÁLU A  K  ZDROJU

a uvoľnenie karmických blokád vo vzťahoch

Aj vy si s nejakými vecami vo vzťahoch stále neviete poradiť?

Aj vás trápia iste blokády, či zacyklenia vo vzťahoch a nerozumiete – kde sa zrazu vzali alebo prečo tak dlho trvajú?

Nevešajte hneď vaše vzťahy na klinec, ani ich neposielajte preč – lebo sa vám tie problémy budú stále dokola v rôznych obmenách vracať…

To preto, lebo ste si ich svojím vnútorným nastavením, vyžarovaním, prežitými skúsenosťami, či karmou sami pritiahli do života.

Majú vám pomôcť odhaliť, potom preliečiť a nakoniec aj zmeniť skryté vzorce a rôzne zranenia duše.

Tým sa zbavujeme vnútorných záťaží, aby sme mohli bytostne rásť a nájsť svoje vysnené šťastie, lásku, či zdravie…

na workshope v nedeľu 4.12.2022 v Bratislave od 10:00 do 20:00                   ( neďaleko Hl. žel. stanice, parkovanie zdarma hneď blízko)

1 VSTUP a vianočný darček + 1 osoba zdarma

pre toho – koho vezmete spolu s vami na cestu sebarozvojovej praxe

zažijete odblokovávanie vzťahov, regresy, oslobodzovanie a liečenia:

a/ spoznanie a čistenie vašich ťažkých, či karmicky zauzlených vzťahov

b/ oslobudzujúci zážitok prechodu bránou smrti, spojenie so zdrojom

c/ návrat na Zem – vývoj v prenatáli a spojenie s matkou vo veľkej láske a prenastavenie vašich vzťahov s ňou podľa vašich predstáv vás zároveň oslobodzuje a lieči na každej úrovni

Komplexná škola sebarozvoja s vyše 20 ročnou tradíciou je cesta inšpirácií vedúca k sebapoznaniu a k sebapremene, tak potrebnej v dnešnej dobe, aby sme zvládli jej prechod a vzostup

Môžete sa do nej prihlásiť:

1/ naživo v BA – každý večer v utorky od 18-tej od 6. 2. 2023 a

2/ online z pohodlia vášho domova a zovšadial – v pondelky od 18-tej od 7. 2. 2023

– čaká vás rozvoj v 3 rovinách ľudskej existencie:

a/ odhalíte skryté tajomstvá o sile vašej mysle a jej podvedomia a naučíte sa ich ovládať, meniť ich programy a zhmotňovať svoje sny podľa starovekých mysterijných škôl
b/ porozumiete vašej duši, energetickému systému a živlom prejaveným vo vašej povahe a naučíte sa ich dostať pod vašu kontrolu, regenerovať si energiu, omladzovať sa, uzdraovať a pracovať s transformačnou alchýmiou v láske i sebarozvoji
c/ preniknete k vlastnostiam vášho božského nesmrteľného ducha a dávnym jeho praktikám, naučíte sa pracovať so svetlom a byť v jeho službách pre dobro vás, vašich milovaných i ľudstva

* prihlášky len cez web:
https://www.pyramidaosobnosti.sk/skola-sebarozvoja

* video-pozvánka zo seminárov:
https://www.youtube.com/watch?v=15Xdbqfgk14

* pozvánky so zostrihmi referencií účastníkov kurzu nájdete na webe

– centrum sebarozvoja v Bratislave s Michelle Mattieligh lektorka,         duchovná terapeutka a publicistka vás už 21. rok sprevádza na ceste sebapoznania, sebarozvoja a  sebapremeny formou:

kurzov, zážitkových workshopov, transformačných seminárov, osobných konzultácií a duchovných nadčasových terapií, webových videí online a relaxačno-meditačných a terapeutických audio CD nahrávok.

 

Kúpou predplatného získavate prístup k workshopomvýzvam, k rôznym zaujímavým informáciám. 

Navštívte náš E-SHOP s množstvom zaujímavých a zdraviu prospešných produktov.

Kúpou na našej platforme nám pomáhate vytvárať ďaľšie aktivity, nový obsah a zároveň nám pomáhate tvoriť nové zmysluplné pracovné miesta 🙂

Ďakujeme, že nás podporujete 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *