• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.
Cieľ duše

CIEĽ DUŠE

Keď nájdeme zmysel svojho života a splníme svoje životné poslanie, ktoré má každý z nás, vesmír nás
za odmenu podporí tak, že nám umožní tvoriť krásu v nás a okolo nás, nechá nám priestor skrášľovať túto planétu a robiť to, po čom naozaj túžime.

 

Veľakrát sa mi stalo, keď som sa niekoho spýtala, aký je zmysel jeho života, buď mi na túto otázku nevedel vôbec odpovedať alebo mi odpovedal jednou vetou. Väčšinou bola odpoveď deti, rodina, ale žiadna duchovná hodnota ako napr. chcem sa radovať, chcem vidieť to pozitívne, túžim robiť, to čo ma baví a napĺňa, byť slobodný a pokojný, vidieť svet z tej úžasnej strany možností, byť dobrým a mierumilovným človekom, robiť ľudí okolo seba šťastnými a láskavými, a to ma na tom zarazilo.
Veľa z nás chápe význam týchto slov, ale nezamýšľame sa nad ich skutočnou podstatou. Určiť si zmysel svojho života podľa hodnôt, ktoré máme je niečo, čoho by si mal byť každý vedomý a mal by sa nad tým zamyslieť. Každý z nás je iný, každý z nás prišiel sem s nejakým poslaním, každý sa sem prišiel niečo naučiť, či sa vám to už páči alebo nie, je to proste tak.

Každý z nás má dušu, ktorá nikdy neumiera, duša si svoju cestu na Zemi perfektne naplánuje, naplánuje si ľudí, situácie, aby sa vyvíjala presne tým smerom, ktorým potrebuje k dosiahnutiu svojho cieľa. Niekto má za úlohu starať sa o druhých, iný za úlohu učiť, ďalší chrániť prírodu, niekto je tu ľuďom pre radosť atď. To všetko sú poslania, s ktorými sem prídeme a ak nebudete nasledovať indície a vnútorné volanie ľahko sa môže stať, že svoj životný cieľ nedosiahnete, ak zvolíte nesprávnu cestu, vesmír vás ďalej nepustí, budete stále v jednom kole a budete sa samých seba pýtať, čo robíte zle, keď sa vám stále nedarí dosiahnuť to po čom túžite.

Verte mi prešla som si tým 😊 Stále som hľadala iné ľahšie cesty ako je Platforma Luviva, ale vždy som zlyhala, dlho som si neuvedomovala súvislosti, ale ako som začala počúvať svoje vnútorné volanie a postupne pracovala na Luvive, začali sa mi v živote diať veci, ktoré by som nikdy nečakala. Aj napriek tomu, že som vedela, čo je mojím životným poslaním, nevedela som sa do toho dokopať, nedokázala som si predstaviť, že ja Lucia z Hotelovej Akadémie dokážem takéto niečo vytvoriť.

Cítila som, že musím napísať tento článok, pretože je veľa takých ľudí, ktorých strach pred veľkými vecami brzdí, ale ak sa necháte viesť svojím vnútrom a začnete plniť plán svojej duše, vesmír vám bude stále nápomocný, bude vám posielať synchronicity, ktoré už nebudete môcť prehliadať. A tak si vybudujete dostatočné množstvo sily pokračovať ďalej a začne vás to nenormálne baviť, verte mi. Preto je veľmi dôležité svoj plán duše nasledovať.
Pomôckami k tomu nám je numerológia, astrológia a aj na Luvive v časopise Umenie Bytia nájdete učenie od Dianky Kvasaiovej, ktoré vás navedie na cestu plánu duše, odkryje vám vaše vlastnosti, schopnosti dobré aj zlé, naučí vás pochopiť, prečo reagujete tak, ako reagujete, prečo sú vo vás tie pocity a myšlienky, ktoré máte a spoznáte smer vašej cesty. Samozrejme cesta poslania nie je jednoduchá, je to cesta, na ktorej sa budete veľa učiť hlavne o sebe samom, budete mať pochybnosti, budete čeliť prekážkam, budete musieť prekonať egoistickú časť mysle, ale keď si uvedomíte, že sa nič nedeje náhodou a všetko sa pre niečo deje, pochopíte, že je to časť učenia, hry alebo cesty, ktorou si musíte prejsť, aby ste neskôr mali schopnosti a vlastnosti získať to, po čom túžite a čo vás bude napĺňať.
A hlavne, aby ste boli schopní splniť vaše životné poslanie. A keď vesmíru dáte, čo od vás žiada a budete kráčať cestou svojho životného poslania, vytvorí vám priestor na slobodu, priestor na plnenie vašich najtajnejších prianí a hlavne priestor na tvorenie nádhernej reality a tvorenie vecí, ktoré nás napĺňajú, čas na záujmy a zážitky. A to je cieľ duše každého človeka. Duša je naša fantázia, náš zdroj krásy, lásky, pokoja, a preto je jej cieľom môcť tvoriť krásne a prospešné veci.

Prečítajte si tento článok viackrát a zamyslite sa nad všetkým odsek po odseku.

S úctou

Lucia

 

Kúpou predplatného získavate prístup k workshopomvýzvam, k rôznym zaujímavým informáciám. 

Navštívte náš E-SHOP s množstvom zaujímavých a zdraviu prospešných produktov.

Kúpou na našej platforme nám pomáhate vytvárať ďaľšie aktivity, nový obsah a zároveň nám pomáhate tvoriť nové zmysluplné pracovné miesta 🙂

Ďakujeme, že nás podporujete 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *