• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.
pravda vs. klamstvo

23. októbra 2023 v podvečerných hodinách vstupuje Slnko do znamenia Škorpióna. S vládnucou energiou emocionálne založeného znamenia môžeme počítať počas najbližších 30 dní. Tohtoročné pôsobenie nebude príjemné ani jednoduché. Ideálne zvládnutie emócií si vyžiada veľkú dávku rozvahy aj skúsenosti.

Hlavným dôvodom je okrem pôsobenia Slnka aj dvojica planét Merkúr a Mars v jeho blízkosti. Obe planéty sa podieľajú na podpore okamžitého jednania a urýchlených záverov. Tým nás neraz nevedomky dotláčajú k prehnaným reakciám. Následne kumulovaná energia aj k hranici akceptovateľných možností. Z iného pohľadu možno vyzdvihnúť, že celé novembrové obdobie praje zvedavým myšlienkam a hlbokým meditáciám. Dariť sa môže putovaniu do odľahlých zákutí vnútorného života a v niektorých extrémnych prípadoch ešte ďalej.

Všeobecne, čas okolo novembra ukáže, kto si ako počínal v minulých obdobiach. Pri dobre zvládnutých životných témach nemusia prísť dôvody na obavy, strach ani iné nízke energie. Úplne z iného súdka budú čerpať nespratníci a tí s nepoctivými úmyslami hlavne, keď príde na nich tvrdé zúčtovanie.

Novembrová doba najlepšie podchytáva nespracované ľudské emócie, ale aj prežívané krivdy, ukryté pod jeho maskovaným povrchom. Odpustením prešľapov iným, alebo aj sám sebe, sa dá docieliť excelentných výsledkov. V tomto období sa dá lepšie porozumieť aj vlastným slabinám. K nim neodmysliteľne patrí „občasná“ lakomosť, závisť aj prehnaná žiarlivosť. Nezdravé majetnícke pudy robia neplechu v mnohých medziľudských vzťahoch.

Obdobie znamenia Škorpióna možno dobre chápať aj ako test odolnosti a odvahy. Neraz si však pri jeho zdolávaní treba siahať na vlastné dno.

Horoskop pre vás pripravuje:

Pavol Petija

Viac informácií o Pavlovi a jeho astrologických prognózach nájdete TU.

 

Kúpou predplatného získavate prístup k workshopomvýzvam, digitálnym časopisom a k rôznym zaujímavým informáciám.

Navštívte náš E-SHOP s množstvom zaujímavých a zdraviu prospešných produktov.

Kúpou na našej platforme nám pomáhate vytvárať ďaľšie aktivity, nový obsah a zároveň nám pomáhate tvoriť nové zmysluplné pracovné miesta 🙂

Ďakujeme, že nás podporujete 🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *