• 0 Položky - 0,00 
    • V košíku nie sú žiadne produkty.

Suvereno

Nový začiatok

Unikátny návod na sebamajstrovstvo, ktorý ti zmení život.

Dôveruj mi…po absolvovaní tohto tréningu, tvoj život už nikdy nebude ako predtým.

Suvereno umelec tvoriaci nový hudobný subžáner uvedomelý hip hop, textár, cestovateľ, bloger, aktivista, spisovateľ, coach.

Za 20 rokov pôsobenia pôsobenia na hudobnej scéne má na konte 10 CD nosičov, z toho boli ocenené zlatou platňou album ALCHYMISTA a striebornou platňou album JEDNODUCHO, na svojom youtube kanáli má vyše 7O mil. VIEWS
Účinkoval a autorsky sa podieľal na najúspešnejšom muzikály posledného desaťročia Príbeh Ulice 1 a Príbeh Ulice 2. Napísal knihu Premena, ktorá žne úspech na Slovensku i v Čechách ako Proměna. Je tvárou a podporovateľom niekoľkých charitatívnych projektov (Kvapka nádeje – pre ktorú nahral hymnu, Inštitút vzdelávania mládeže, Zvieracia farma nádeje, Zelená škola a ďalšie školské edukatívne projekty)

Premeň svoj život na umelecké dielo

Svoj osud drží každý vo svojich vlastných rukách, ako sochár surovú hmotu, ktorej dáva tvár… Schopnosti formovať hmotu do podoby, akú chceme sa musí človek učiť a starostlivo ju rozvíjať.“

Pochopil som, že…ak sa chcem ZMENIŤ, robím to PRE DRUHÝCH. Keď sa konečne PRÍJMEM, urobím to PRE SEBA

Pripravil som pre teba niečo, čo ti s tým celým pomôže.

JEDINEČNÝ ŽIVOTMENIACI ONLINE PROGRAM NOVÝ ZAČIATOK! 

Kniha Premena
Mením seba - mením svet

Reedícia úspešnej knihy Premena s podtitulom Mením seba – mením svet 

Dlhoočakávaný knižný debut predstaviteľa slovenského uvedomelého hip-hopu, ktorý prešiel vo svojom živote výraznou sebapremenou. Podnetom k napísaniu tejto knihy bola častá otázka okolia: „Suve, čo sa stalo, že si sa zmenil?“ Kniha je rozdelená do troch ucelených a zároveň prepojených častí: chronologickú, tématickú a transcendentálnu. Postupným čítaním cez dejovú gradáciu čitateľ pozdvihuje svoje vnímanie a uvedomenie spolu s vývojom samotnej knihy. Titul je rozdelený na tri rôzne úrovne vedomia.

Premena stále pokračuje, deje sa celú večnosť a je jediná nemenná vec, ktorá existuje…